Mise Meteopress aneb Počasí nás baví – meteoradary, balóny ve stratosféře…

Co se stane, když se firma slavící 25 let na trhu odhodlá ke změně a konečně si uvědomí, že nastalo 21.století? Začnete experimentovat, občas si nabijete, ale pokaždé se poučíte (velmi rychle). Po 25 letech jsme opět startup – Meteopress 2.0.

Historie a budoucnost předpovědi počasí – může se změnit?

Věříme, že ano. Máme za sebou jako firma minulost, která mohla odradit mnoho lidí od sledování našich předpovědí, v horším případě od meteorologie obecně. Tomu bychom se rádi postavili čelem a dodali, že chceme dělat dobré produkty pro vás, amatérské i profesionální meteorology a posouvat celý obor směrem dopředu.

Proto jsme v Česku a Slovensku nainstalovali a spustili 6 zbrusu nových meteoradarů (odkaz), vypustili do 35km nad zemí náš první meteorologický balón, začali natáčet video zpravodajství 2x denně s nejaktuálnějšími detaily o počasí a hlavně sehnali nový tým lidí, kteří jsou pro svou práci nadšení. Moc nás to baví.

 

Přečtěte si detaily naší nové plavby na medium.com/pocasi a dejte nám vědět, co bychom mohli zlepšit. Naučili jsme se naslouchat.

 

Za tým Meteopress 2.0,

Michal Najman