VÝHLED POČASÍ NA 14 DNŮVe čtvrtek bude zataženo s deštěm nebo přeháňkami na většině území. Noční teploty 7 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C. Slabý jihovýchodní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami. Noční teploty 7 až 3 °C, na západě kolem -1 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C, na západě maximálně kolem 4 °C. Mírný jihovýchodní vítr.

V sobotu bude nízká oblačnost a mlhy. Na horách a během dne i v nižších polohách až polojasno. Noční teploty 7 až 3 °C, při zmenšené oblačnosti až 0 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, při malé oblačnosti 12 °C. Mírný až čerstvý jihovýchodní vítr.

V neděli bude nízká oblačnost a mlhy. Na horách a během dne i v nižších polohách až polojasno. Noční teploty 6 až 2 °C, při zmenšené oblačnosti až 0 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, při malé oblačnosti 12 °C. Mírný až čerstvý jihovýchodní vítr.

V pondělí bude nízká oblačnost a mlhy. Na horách a během dne i v nižších polohách až polojasno. Noční teploty 5 až 1 °C, při zmenšené oblačnosti až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, při mlze kolem 3 °C. Mírný až čerstvý jihovýchodní vítr.

V úterý bude nízká oblačnost a mlhy. Na horách a během dne i v nižších polohách až polojasno. Noční teploty 5 až 1 °C, při zmenšené oblačnosti až -2 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, při mlze kolem 3 °C. Mírný až čerstvý jihovýchodní vítr.

Ve středu bude nízká oblačnost a mlhy. Na horách a během dne i v nižších polohách až polojasno. Noční teploty 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C, při mlze kolem 3 °C. Mírný jihozápadní vítr.


Výhled od 26.11. do 2.12.2019:
Zpočátku období převážně velká oblačnost, od západu občas déšť nebo přeháňky, od vyšších poloh smíšené nebo sněhové. Postupně ubývání oblačnosti i srážek. Noční teploty 4 až -3 °C. Denní teploty 4 až 10 °C.
Kamery
Zde se můžete podívat na aktuální obrázky ze stovek českých měst pomocí webkamer.
Velká Úpa - chata Borůvka
Trutnov - Gablenz SZ
Horní Malá Úpa - Pomezní boudy
Sněžka - Lanovka
Trutnov - Čápi na komíně pivovaru
Sněžka - směr Pomezní boudy
Luční bouda - 1410 m n.m.
Pec pod Sněžkou - Hotel Horizont
Pec pod Sněžkou - Relaxpark
Litoměřice - náměstí
Velká Úpa - chata Portášky
Babí - tvrz Stachelberg
Pec pod Sněžkou - Bouda na Muldě
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr - Pláň
Žacléř - Prkenný důl
Trutnov - Gablenz SV
Žacléř - náměstí
Špindlerův Mlýn - Medvědín
Špindlerův Mlýn - Stoh
Sněžka - Poštovna
Černá Hora - Zinneckerovy boudy
Sněžka - Studniční hora
Trutnov - Krakonošovo náměstí
Jistebnice
Špindlerův Mlýn - Chata Vatra
Sněžka - Bouda pod Sněžkou

Fotografie od vás

Ranní jinovatka 17. 11. 2019 ǀ Pavla Nováková
Oblačnost v Chorvatsku 4. 10. 2019 ǀ Martina Trpišovská
Bouřka na Příbramsku 15. 8. 2019 ǀ František Lojín
Bouřka v Krušných horách 5. 8. 2019 ǀ Filip Najman
Bouřka nad letištěm Tuřany 23. 7. 2019 ǀ Tramvaják Renda
Částečné zatmění Měsíce 18. 7. 2019 ǀ Miroslava Trusková