VÝHLED POČASÍ NA 14 DNŮ

V sobotu bude většinou oblačno, místy sněhové přeháňky, na horách i sněžení. Večer a v noci na severovýchodě a východě i trvalejší sněžení. Ranní teploty -4 až -8 °C, při zmenšené oblačnosti až kolem -12 °C. Nejvyšší denní teploty -7 až -3 °C. Teplota v 1000 m na horách kolem -6 °C. Mírný severozápadní vítr.

V neděli bude polojasno až oblačno, na západě místy až zataženo, ojediněle se slabým sněžením. Ranní teploty -10 až -14 °C, při zvětšené oblačnosti místy kolem -6 °C. Nejvyšší denní teploty -8 až -4 °C. Slabý proměnlivý nebo slabý severozápadní vítr.

V pondělí bude zpočátku skoro jasno až polojasno, během dne od západu oblačno až zataženo, místy se sněžením. Ranní teploty -8 až -12 °C, na východě až kolem -16 °C. Nejvyšší denní teploty -5 až -1 °C. Slabý proměnlivý nebo slabý vítr jižních směrů se bude během dne měnit na západní.

V úterý bude oblačno až zataženo, na jihozápadě ojediněle až polojasno. Místy sněžení. Ranní teploty -4 až -8 °C, ojediněle i pod -12 °C. Nejvyšší denní teploty -4 až 0 °C. Mírný jihovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, místy déšť nebo déšť se sněhem, ojediněle i mrznoucí. Ranní teploty -3 až -7 °C. Nejvyšší denní teploty -1 až 3 °C, v Čechách až 5 °C. Mírný až čerstvý jihovýchodní až jihozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude oblačno, na východě až zataženo, místy déšť se sněhem, v nížinách déšť. Ranní teploty 0 až -4 °C. Nejvyšší denní teploty 1 až 5 °C, na jihovýchodě až 8 °C. Mírný až čerstvý jihozápadní vítr.

V pátek bude většinou oblačno, místy déšť se sněhem. Ranní teploty 1 až -3 °C, místy až -5 °C. Nejvyšší denní teploty 1 až 5 °C. Mírný jihozápadní vítr.

Výhled od 23.1. do 29.1.2021:
Oblačno až zataženo, občas déšť se sněhem nebo sněžení. Přechodně sněžení jen na horách. Noční teploty -2 až -6 °C. Nejvyšší denní teploty 2 až 8°C.
Kamery
Zde se můžete podívat na aktuální obrázky ze stovek českých měst pomocí webkamer.
Luční bouda - 1410 m n.m.
Litoměřice - náměstí
Janské Lázně - kolonáda
Trutnov - Gablenz SV
Sněžka - Bouda pod Sněžkou
Sněžka - směr Pomezní boudy
Špindlerův Mlýn - Medvědín
Horní Malá Úpa - Pomezní boudy
Pec pod Sněžkou - Hotel Horizont
Velká Úpa - chata Portášky
Sněžka - Studniční hora
Žacléř - Prkenný důl
Špindlerův Mlýn - Svatý Petr - Pláň
Sněžka - Poštovna
Jistebnice
Sněžka - Lanovka
Velká Úpa - chata Borůvka
Trutnov - Krakonošovo náměstí
Trutnov - Čápi na komíně pivovaru
Černá Hora - Zinneckerovy boudy
Čertovo břemeno II
Pec pod Sněžkou - Bouda na Muldě
Žacléř - náměstí
Špindlerův Mlýn - Chata Vatra
Trutnov - Gablenz SZ
Špindlerův Mlýn - Stoh
Pec pod Sněžkou - Relaxpark

Fotografie od vás

Halové jevy na Valašsku 15. 12. 2020 ǀ Radek Rudolph
Mlha v údolí 20. 11. 2020 ǀ Pavel Dvořák
Nejlepší blesk sezóny 02. 10. 2020 ǀ Lukas Gallo
Rudí skřítci nad Slovenskem 15. 09. 2020 ǀ Martin Popek
Letní bouřka 15. 08. 2020 ǀ Lubor Jirsák
Letní bouřka 23. 07. 2020 ǀ Michal Adam